KIKKERVIS ACADEMIE: INSCHRIJVEN DECEMBER, JANUARI & FEBRUARI

De kikkervis academie is in één jaar tijd enorm gegroeid en daar zijn we hartstikke blij mee. We merken dat het de laatste tijd enorm druk geworden is. Ons doel is om alle kinderen de nodige aandacht te schenken. Daarom proberen wij ons team van lesgevers te vergroten en zullen we vanaf december twee lessen na elkaar draaien.

Indien je interesse hebt of iemand kent die ons team wil versterken, geef ons dan aub een seintje dan nemen wij contact met je op.

Jullie kunnen nu inschrijven voor de maanden december, januari en februari. Na het invullen van het formulier, ontvangt u van ons een tikkie voor de betaling.

De lessen zijn op de woensdagmiddag van:
14.00-14.55
15.00-15.55

Inschrijven doe je via onderstaande link:

Scroll naar boven